888 s.r.o. v konkurzeV konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 745 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2021
| 2020 | 2021 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 92 374 | 28 902 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 92 374 | 28 902 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 82 741 | 28 174 |
| Základné imanie | 8 888 | 8 888 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 745 | -8 160 |
| Vlastné imanie spolu | 9 633 | 728 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 163 045 | 160 505 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 943 | -8 160 |
| EBITDA | 943 | -8 160 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 943 | -8 160 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 745 | -8 160 |
| Osobné náklady | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 745 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: 888 s.r.o. v konkurze
Prehľad
888 s.r.o. v konkurze (IČO 50299522) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 8 888 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2021 boli 160 505 €, čo je o 1,6 % menej ako rok predtým (163 045 €). Rok 2021 skončil stratou 8 160 €. Ku koncu roka 2021 mala spoločnosť aktíva 28 902 € a vlastné imanie 728 € (miera samofinancovania 2,5 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2021 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.