ENERGOTIP s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 174 | 4 706 | 7 305 | 8 592 | 17 086 | 20 504 |
| Neobežný majetok spolu | 625 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 799 | 4 706 | 7 305 | 8 592 | 17 086 | 20 504 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 838 | 486 | 286 | 200 | 1 229 | 627 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 100 | 1 461 | -1 281 | 1 519 | 2 893 | 10 357 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 639 | -2 741 | 2 800 | 1 373 | 7 464 | 4 020 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 961 | 4 220 | 7 019 | 8 392 | 15 857 | 19 877 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 493 | 6 545 | 5 600 | 2 350 | 16 241 | 5 585 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 585 | -2 687 | 2 854 | 1 427 | 8 125 | 4 421 |
| EBITDA | -2 909 | -2 062 | 2 854 | 1 427 | 8 125 | 4 421 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 639 | -2 741 | 2 800 | 1 373 | 7 951 | 4 367 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 639 | -2 741 | 2 800 | 1 373 | 7 464 | 4 020 |
| Osobné náklady | 0 | 571 | 402 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 676 | 625 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ENERGOTIP s.r.o.
Prehľad
ENERGOTIP s.r.o. (IČO 50301896) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 585 €, čo je o 65,6 % menej ako rok predtým (16 241 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 020 € (72,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 504 € a vlastné imanie 19 877 € (miera samofinancovania 96,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.