KUKLOVSKÝ s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 950 958 | 1 905 321 | 2 406 265 | 2 408 873 | 2 389 130 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -243 436 | 68 941 | 266 568 | 57 118 | 8 436 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -107 372 | -74 415 | -5 475 | 261 094 | 318 212 |
| Spolu majetok | 308 073 | 343 701 | 467 321 | 548 561 | 586 031 |
| Záväzky spolu | 592 627 | 310 121 | 157 074 | 203 195 | 211 883 |
| Vlastné imanie spolu | -345 308 | 26 | 266 593 | 323 712 | 332 148 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: KUKLOVSKÝ s. r. o.
Prehľad
KUKLOVSKÝ s. r. o. (IČO 50304623) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 389 130 €, čo je o 0,8 % menej ako rok predtým (2 408 873 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 436 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 814 666 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 586 031 € a vlastné imanie 332 148 € (miera samofinancovania 56,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.