PRAKTIK A+A, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 7 166 | 3 942 | 3 029 | 5 773 |
| Neobežný majetok spolu | 19 167 | 15 000 | 18 357 | 13 234 |
| Spolu majetok | 26 333 | 18 942 | 21 386 | 19 007 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 19 065 | 13 004 | 12 931 | 8 517 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 329 | 1 767 | 439 | 2 955 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 439 | -1 329 | 2 516 | 2 035 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 7 268 | 5 938 | 8 455 | 10 490 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 32 962 | 31 757 | 29 425 | 64 292 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 608 | -1 322 | 2 748 | 3 007 |
| EBITDA | 1 441 | 3 678 | 4 882 | 8 130 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 539 | -1 329 | 2 741 | 2 995 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 439 | -1 329 | 2 516 | 2 035 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 833 | 5 000 | 2 134 | 5 123 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PRAKTIK A+A, s. r. o.
Prehľad
PRAKTIK A+A, s. r. o. (IČO 50325779) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s ostatným tovarom pre domácnosť (SK NACE 4649).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 64 292 €, čo je o 118 % viac ako rok predtým (29 425 €). Od roku 2021 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 24,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 2 035 € (3,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 19 007 € a vlastné imanie 10 490 € (miera samofinancovania 55,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.