PROMA ENERGY, s.r.o.Aktívna

IČO 50326350Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2016Žilina

Finančný prehľad

9 631 380 €+83,8%
Tržby 2025
+33,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.10 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
2024 ~124 292 €
20230 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)639 3754 573 5727 586 1495 239 8609 631 380
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-25 881161 668286 43428 7292 908
Výsledok hospodárenia minulých rokov21 505-4 376157 292286 434315 163
Spolu majetok215 5711 739 9461 556 1551 846 6813 026 981
Záväzky spolu203 2471 565 9541 095 7291 481 8182 559 210
Vlastné imanie spolu12 324173 992460 426364 863467 771
Vypočítané dividendy000124 2920

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok12

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: PROMA ENERGY, s.r.o.

Prehľad

PROMA ENERGY, s.r.o. (IČO 50326350) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. (SK NACE 4299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 16 700 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 9 631 380 €, čo je o 83,8 % viac ako rok predtým (5 239 860 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 908 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 980 845 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 026 981 € a vlastné imanie 467 771 € (miera samofinancovania 15,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

PROMA ENERGY, s.r.o. – IČO 50326350 — icoprofil.sk