MI & DI, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 678 € (58 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 22 033 | 25 957 | 28 751 | 46 201 | 46 674 | 43 829 |
| Neobežný majetok spolu | 7 201 | 10 292 | 13 411 | 13 953 | 64 015 | 58 978 |
| Spolu majetok | 29 234 | 36 249 | 42 162 | 60 154 | 110 689 | 102 807 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 22 385 | 29 601 | 34 084 | 53 208 | 97 159 | 94 310 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 | 1 481 | 1 279 | 2 638 | 1 506 | 3 352 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 550 | -202 | 1 430 | -1 132 | 6 584 | -355 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 291 | 369 | 369 | 440 | 440 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 849 | 6 648 | 8 078 | 6 946 | 13 530 | 8 497 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 95 988 | 73 842 | 88 198 | 195 982 | 238 928 | 177 474 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 889 | 1 639 | 3 810 | 1 452 | 10 801 | 2 630 |
| EBITDA | 5 339 | 5 798 | 7 661 | 7 275 | 17 239 | 7 667 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 127 | 592 | 2 668 | 112 | 9 300 | 682 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 550 | -202 | 1 430 | -1 132 | 6 584 | -355 |
| Osobné náklady | 16 277 | 6 353 | 14 905 | 32 618 | 38 254 | 40 760 |
| Odpisy | 2 450 | 4 159 | 3 851 | 5 823 | 6 438 | 5 037 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 678 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MI & DI, s.r.o.
Prehľad
MI & DI, s.r.o. (IČO 50337131) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Kráľová pri Senci. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 177 474 €, čo je o 25,7 % menej ako rok predtým (238 928 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 355 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 40 760 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 102 807 € a vlastné imanie 8 497 € (miera samofinancovania 8,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.