Equitya s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 082 | 11 426 | 14 900 | 16 748 | 36 602 | 151 692 |
| Neobežný majetok spolu | 508 745 | 533 145 | 544 617 | 496 598 | 497 528 | 414 329 |
| Spolu majetok | 536 827 | 544 571 | 559 517 | 513 346 | 534 130 | 566 021 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 505 156 | 507 742 | 522 964 | 476 364 | 443 690 | 432 328 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 526 | 26 671 | 31 829 | 31 553 | 31 961 | 84 940 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 19 145 | 5 158 | -276 | 429 | 53 458 | 43 253 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 21 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 31 671 | 36 829 | 36 553 | 36 982 | 90 440 | 133 693 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 123 543 | 115 522 | 126 333 | 142 714 | 228 137 | 190 200 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 30 911 | 12 264 | 6 759 | 11 156 | 76 153 | 65 810 |
| EBITDA | 54 957 | 41 953 | 55 531 | 59 175 | 124 052 | 103 508 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 23 975 | 6 176 | 462 | 822 | 67 731 | 55 195 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 145 | 5 158 | -276 | 429 | 53 458 | 43 253 |
| Osobné náklady | 26 206 | 25 014 | 23 909 | 24 115 | 24 568 | 28 692 |
| Odpisy | 24 046 | 29 689 | 48 772 | 48 019 | 47 899 | 37 698 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Equitya s. r. o.
Prehľad
Equitya s. r. o. (IČO 50337963) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 190 200 €, čo je o 16,6 % menej ako rok predtým (228 137 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 43 253 € (22,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 692 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 566 021 € a vlastné imanie 133 693 € (miera samofinancovania 23,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.