natural supplements s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 588 453 | 2 791 483 | 3 032 128 | 3 080 757 | 3 441 628 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 112 042 | 116 170 | 156 872 | 146 193 | 153 841 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 218 557 | 330 599 | 446 769 | 603 622 | 749 815 |
| Spolu majetok | 880 349 | 973 156 | 1 346 820 | 1 560 355 | 1 824 945 |
| Záväzky spolu | 544 250 | 520 887 | 737 679 | 805 040 | 915 789 |
| Vlastné imanie spolu | 336 099 | 452 269 | 609 141 | 755 315 | 909 156 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: natural supplements s.r.o.
Prehľad
natural supplements s.r.o. (IČO 50339419) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 441 628 €, čo je o 11,7 % viac ako rok predtým (3 080 757 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 153 841 € (4,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 315 390 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 824 945 € a vlastné imanie 909 156 € (miera samofinancovania 49,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.