MNB s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 292 041 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 809 207 | 926 110 | 1 575 465 | 1 012 096 | 1 464 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 507 007 | 523 649 | 940 078 | 292 041 | 482 693 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 891 524 | 1 360 424 | 2 611 498 | 2 525 738 | 2 922 843 |
| Záväzky spolu | 379 017 | 831 275 | 1 665 920 | 2 228 197 | 2 434 650 |
| Vlastné imanie spolu | 512 507 | 529 149 | 945 578 | 297 541 | 488 193 |
| Vypočítané dividendy | 414 686 | 507 007 | 523 649 | 940 078 | 292 041 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MNB s. r. o.
Prehľad
MNB s. r. o. (IČO 50340298) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (SK NACE 5819). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 464 765 €, čo je o 44,7 % viac ako rok predtým (1 012 096 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 482 693 € (33,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 215 861 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 922 843 € a vlastné imanie 488 193 € (miera samofinancovania 16,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.