RADIÁN STAV s.r.o.Aktívna

IČO 50341855Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2016Zvolen

Finančný prehľad

39 804 €-8,1%
Tržby 2025
+17,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu29 38933 10531 42722 97727 47830 751
Neobežný majetok spolu6 0704 26818 82713 09711 3285 577
Spolu majetok35 45937 37350 25436 07438 80636 328
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu19 01019 33632 10318 48018 50711 060
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov16 24610 94912 53712 65112 09414 800
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-5 2971 588114-5572 7054 968
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu16 44918 03718 15117 59420 29925 268
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)17 78226 82566 80230 70343 29739 804
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-5 1761 7541 0689484 3626 441
EBITDA-1 5405 5575 5976 67810 00612 192
Výsledok hospodárenia pred zdanením-5 2971 717127-5463 0455 308
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-5 2971 588114-5572 7054 968
Osobné náklady9 38810 04510 41812 14813 16014 350
Odpisy3 6363 8034 5295 7305 6445 751
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: RADIÁN STAV s.r.o.

Prehľad

RADIÁN STAV s.r.o. (IČO 50341855) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 39 804 €, čo je o 8,1 % menej ako rok predtým (43 297 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 968 € (12,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 350 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 328 € a vlastné imanie 25 268 € (miera samofinancovania 69,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

RADIÁN STAV s.r.o. – IČO 50341855 — icoprofil.sk