Energy City s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 540 | 13 781 | 33 004 | 113 702 | 149 946 | 504 616 |
| Neobežný majetok spolu | 18 033 | 8 465 | 2 706 | 37 005 | 70 479 | 89 125 |
| Spolu majetok | 25 573 | 22 246 | 35 710 | 150 707 | 220 425 | 593 741 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 48 948 | 19 028 | 31 113 | 46 036 | 65 392 | 433 678 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -19 871 | -8 393 | -16 800 | -15 540 | 84 654 | 130 015 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 522 | -8 407 | 1 379 | 100 193 | 45 361 | 5 030 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 18 | 15 018 | 15 018 | 15 018 | 15 018 | 15 018 |
| Vlastné imanie spolu | -23 375 | 3 218 | 4 597 | 104 671 | 155 033 | 160 063 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 723 | 8 333 | 10 269 | 421 233 | 573 319 | 393 998 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -10 161 | -6 585 | 2 982 | 123 858 | 60 045 | 25 571 |
| EBITDA | -594 | 2 983 | 8 741 | 128 428 | 76 071 | 47 854 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 522 | -8 407 | 1 379 | 122 266 | 58 196 | 7 773 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 522 | -8 407 | 1 379 | 100 193 | 45 361 | 5 030 |
| Osobné náklady | 1 128 | 0 | 0 | 0 | 27 617 | 461 |
| Odpisy | 9 567 | 9 568 | 5 759 | 4 570 | 16 026 | 22 283 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Energy City s.r.o.
Prehľad
Energy City s.r.o. (IČO 50345397) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 393 998 €, čo je o 31,3 % menej ako rok predtým (573 319 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 120 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 030 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 461 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 593 741 € a vlastné imanie 160 063 € (miera samofinancovania 27,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.