OMIR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 175 965 | 213 045 | 197 756 | 212 535 | 324 198 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 367 | 3 224 | 3 390 | 3 814 | 12 669 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 586 | 2 834 | 4 723 | 7 944 | 11 566 |
| Spolu majetok | 118 552 | 75 382 | 104 998 | 224 312 | 433 009 |
| Záväzky spolu | 110 273 | 63 879 | 91 279 | 206 779 | 402 808 |
| Vlastné imanie spolu | 8 279 | 11 503 | 13 719 | 17 533 | 30 201 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 1 174 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: OMIR, s.r.o.
Prehľad
OMIR, s.r.o. (IČO 50346857) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Medzilaborce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dodávka jedál (SK NACE 5621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 324 198 €, čo je o 52,5 % viac ako rok predtým (212 535 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 669 € (3,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 125 948 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 433 009 € a vlastné imanie 30 201 € (miera samofinancovania 7,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.