Asolutions Security s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 35 847 | 100 031 | 148 970 | 94 994 | 112 412 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 392 | 26 517 | 22 333 | 15 354 | 10 775 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 14 719 | 28 111 | 54 628 | 76 961 | 92 315 |
| Spolu majetok | 35 824 | 124 653 | 93 767 | 99 956 | 110 954 |
| Záväzky spolu | 2 713 | 65 025 | 11 806 | 2 641 | 2 864 |
| Vlastné imanie spolu | 33 111 | 59 628 | 81 961 | 97 315 | 108 090 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Asolutions Security s. r. o.
Prehľad
Asolutions Security s. r. o. (IČO 50348931) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Povoda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 112 412 €, čo je o 18,3 % viac ako rok predtým (94 994 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 775 € (9,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 110 954 € a vlastné imanie 108 090 € (miera samofinancovania 97,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.