Rybárstvo S&B s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 5 664 € (3 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 843 047 | 907 192 | 1 027 110 | 1 080 801 | 1 216 545 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 45 706 | -2 033 | 31 949 | 34 405 | 43 574 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 99 788 | 145 494 | 143 460 | 175 409 | 204 150 |
| Spolu majetok | 396 062 | 479 435 | 551 359 | 650 450 | 866 867 |
| Záväzky spolu | 245 068 | 330 474 | 370 450 | 435 136 | 613 643 |
| Vlastné imanie spolu | 150 994 | 148 961 | 180 909 | 215 314 | 253 224 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 5 664 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Rybárstvo S&B s.r.o.
Prehľad
Rybárstvo S&B s.r.o. (IČO 50359096) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s rybolovom a akvakultúrou (SK NACE 0330). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 216 545 €, čo je o 12,6 % viac ako rok predtým (1 080 801 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 43 574 € (3,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 43 644 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 866 867 € a vlastné imanie 253 224 € (miera samofinancovania 29,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.