MINIBIKE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 27 879 | 72 149 | 121 976 | 172 176 | 158 334 | 140 212 |
| Neobežný majetok spolu | 10 094 | 6 729 | 3 364 | 2 243 | 2 243 | 2 243 |
| Spolu majetok | 37 973 | 78 878 | 125 340 | 174 419 | 160 577 | 142 455 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 33 164 | 74 741 | 124 279 | 174 017 | 212 446 | 137 404 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -15 522 | -24 191 | -24 863 | -27 939 | -28 598 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 669 | -672 | -3 076 | -659 | -52 271 | -42 541 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 29 000 | 29 000 | 29 000 | 29 000 | 29 000 | 47 592 |
| Vlastné imanie spolu | 4 809 | 4 137 | 1 061 | 402 | -51 869 | 5 051 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 56 372 | 51 214 | 47 599 | 37 676 | 45 121 | 53 230 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 710 | 2 374 | -590 | 1 277 | -50 834 | -41 020 |
| EBITDA | -2 345 | 5 739 | 2 775 | 2 399 | -50 834 | -41 020 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 669 | -672 | -3 076 | -659 | -51 931 | -41 581 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 669 | -672 | -3 076 | -659 | -52 271 | -42 541 |
| Osobné náklady | 5 328 | 6 825 | 6 908 | 7 306 | 8 055 | 8 623 |
| Odpisy | 3 365 | 3 365 | 3 365 | 1 122 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MINIBIKE s.r.o.
Prehľad
MINIBIKE s.r.o. (IČO 50366998) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 53 230 €, čo je o 18,0 % viac ako rok predtým (45 121 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 42 541 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 623 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 142 455 € a vlastné imanie 5 051 € (miera samofinancovania 3,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.