Gigaprint.sk s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 544 675 | 1 428 862 | 1 767 346 | 1 984 450 | 2 161 118 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 112 031 | 155 595 | 264 125 | 311 576 | 287 256 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 122 264 | 48 733 | 48 733 | -13 939 | 297 637 |
| Spolu majetok | 347 404 | 343 490 | 381 488 | 526 257 | 777 413 |
| Záväzky spolu | 108 109 | 124 162 | 53 630 | 213 620 | 177 520 |
| Vlastné imanie spolu | 239 295 | 219 328 | 327 858 | 312 637 | 599 893 |
| Vypočítané dividendy | 2 541 | 175 562 | 155 595 | 326 797 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Gigaprint.sk s.r.o.
Prehľad
Gigaprint.sk s.r.o. (IČO 50370294) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 15 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 161 118 €, čo je o 8,9 % viac ako rok predtým (1 984 450 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 287 256 € (13,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 58 034 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 777 413 € a vlastné imanie 599 893 € (miera samofinancovania 77,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.