J&J servis-centrum, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 317 547 | 340 834 | 464 546 | 483 726 | 564 494 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 019 | 11 133 | 20 736 | 9 510 | 15 238 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 243 | 776 | 11 909 | 32 645 | 42 155 |
| Spolu majetok | 332 808 | 497 780 | 505 849 | 540 049 | 504 832 |
| Záväzky spolu | 327 032 | 480 871 | 468 204 | 492 894 | 442 439 |
| Vlastné imanie spolu | 5 776 | 16 909 | 37 645 | 47 155 | 62 393 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: J&J servis-centrum, s.r.o.
Prehľad
J&J servis-centrum, s.r.o. (IČO 50373994) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nižná Myšľa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 564 494 €, čo je o 16,7 % viac ako rok predtým (483 726 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 238 € (2,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 101 029 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 504 832 € a vlastné imanie 62 393 € (miera samofinancovania 12,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.