Asseco CE Cloud, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 255 000 € (50 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 10 319 | 4 433 | 0 | 12 620 688 | 22 245 412 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 675 | 4 175 | 30 034 | 782 218 | 935 193 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -301 437 | -306 187 | -302 012 | -271 978 | 250 240 |
| Spolu majetok | 105 743 | 63 413 | 2 220 235 | 5 268 204 | 4 404 935 |
| Záväzky spolu | 110 187 | 62 757 | 1 908 412 | 3 589 619 | 1 964 079 |
| Vlastné imanie spolu | -4 444 | 656 | 30 690 | 1 652 908 | 2 333 101 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 255 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok16
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Asseco CE Cloud, a.s.
Prehľad
Asseco CE Cloud, a.s. (IČO 50385011) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 4 členov. Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 245 412 €, čo je o 76,3 % viac ako rok predtým (12 620 688 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 213 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 935 193 € (4,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 734 278 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 404 935 € a vlastné imanie 2 333 101 € (miera samofinancovania 53,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.