Nautik náhradné diely, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 985 907 | 1 346 328 | 1 227 121 | 1 413 603 | 1 197 187 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 285 | 43 300 | 19 492 | 34 504 | 11 011 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -13 997 | -2 712 | 40 588 | 60 080 | 94 584 |
| Spolu majetok | 131 086 | 146 881 | 418 632 | 606 306 | 161 759 |
| Záväzky spolu | 128 298 | 100 793 | 353 052 | 506 222 | 50 664 |
| Vlastné imanie spolu | 2 788 | 46 088 | 65 580 | 100 084 | 111 095 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Nautik náhradné diely, s.r.o.
Prehľad
Nautik náhradné diely, s.r.o. (IČO 50385194) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 197 187 €, čo je o 15,3 % menej ako rok predtým (1 413 603 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 011 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 20 777 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 161 759 € a vlastné imanie 111 095 € (miera samofinancovania 68,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.