ABERKAS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 2 000 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 56 717 | 33 124 | 42 969 | 32 174 | 49 639 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 310 | 77 | 119 | 292 | 1 561 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 960 | 1 350 | 1 427 | 1 546 | 1 838 |
| Spolu majetok | 15 300 | 23 733 | 44 465 | 82 927 | 48 436 |
| Záväzky spolu | 13 950 | 17 306 | 2 919 | 41 089 | 7 037 |
| Vlastné imanie spolu | 1 350 | 6 427 | 41 546 | 41 838 | 41 399 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: ABERKAS s. r. o.
Prehľad
ABERKAS s. r. o. (IČO 50389017) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nižný Hrušov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 639 €, čo je o 54,3 % viac ako rok predtým (32 174 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 561 € (3,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 20 379 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 48 436 € a vlastné imanie 41 399 € (miera samofinancovania 85,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.