PLEZURO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 458 756 | 802 597 | 558 150 | 290 441 | 173 479 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 152 258 | 113 436 | 34 558 | 1 246 | 2 668 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -789 191 | -600 374 | -486 938 | -452 381 | -451 135 |
| Spolu majetok | 1 496 484 | 1 400 076 | 1 450 554 | 1 581 501 | 1 402 416 |
| Záväzky spolu | 1 278 417 | 632 014 | 647 934 | 777 636 | 595 883 |
| Vlastné imanie spolu | 218 067 | 768 062 | 802 620 | 803 865 | 806 533 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PLEZURO s. r. o.
Prehľad
PLEZURO s. r. o. (IČO 50399799) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Drietoma. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 173 479 €, čo je o 40,3 % menej ako rok predtým (290 441 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 37,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 668 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 49 755 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 402 416 € a vlastné imanie 806 533 € (miera samofinancovania 57,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.