ADUS Technologies s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 050 803 | 1 597 467 | 1 743 156 | 1 407 790 | 1 597 670 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 450 032 | 495 948 | 351 764 | 197 429 | 162 700 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 351 765 | 549 194 |
| Spolu majetok | 605 040 | 775 060 | 907 541 | 1 273 261 | 1 548 772 |
| Záväzky spolu | 149 508 | 273 612 | 550 277 | 718 567 | 591 378 |
| Vlastné imanie spolu | 455 532 | 501 448 | 357 264 | 554 694 | 957 394 |
| Vypočítané dividendy | 244 875 | 450 032 | 495 948 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ADUS Technologies s.r.o.
Prehľad
ADUS Technologies s.r.o. (IČO 50403869) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 597 670 €, čo je o 13,5 % viac ako rok predtým (1 407 790 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 162 700 € (10,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 284 734 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 548 772 € a vlastné imanie 957 394 € (miera samofinancovania 61,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.