AB Personal Service, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 307 | 9 758 | 17 556 | 183 698 | 152 995 | 96 015 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 3 720 | 22 770 | 64 922 | 49 402 |
| Spolu majetok | 3 307 | 9 758 | 21 276 | 206 468 | 217 917 | 145 417 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 382 | 1 001 | 480 | 54 456 | 95 051 | 48 906 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -24 012 | -13 074 | -22 043 | -20 205 | 121 013 | 91 866 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 063 | -9 169 | 11 839 | 141 217 | -29 147 | -26 355 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 26 000 | 26 000 | 26 000 | 26 000 | 26 000 | 26 000 |
| Vlastné imanie spolu | 2 925 | 8 757 | 20 796 | 152 012 | 122 866 | 96 511 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 392 | 7 389 | 33 649 | 819 238 | 237 101 | 44 484 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 944 | -9 054 | 11 977 | 175 538 | -25 557 | -23 636 |
| EBITDA | -3 944 | -9 054 | 12 056 | 176 488 | -13 430 | -8 117 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 063 | -9 169 | 11 839 | 175 384 | -28 187 | -26 015 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 063 | -9 169 | 11 839 | 141 217 | -29 147 | -26 355 |
| Osobné náklady | 4 064 | 2 099 | 1 290 | 7 385 | 34 180 | 1 405 |
| Odpisy | 0 | 0 | 79 | 950 | 12 127 | 15 519 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 10 001 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AB Personal Service, s. r. o.
Prehľad
AB Personal Service, s. r. o. (IČO 50407902) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Stropkov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 484 €, čo je o 81,2 % menej ako rok predtým (237 101 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 26 355 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 405 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 145 417 € a vlastné imanie 96 511 € (miera samofinancovania 66,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.