INSTALL TRADE, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 20 000 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 77 498 | 73 300 | 23 937 | 122 762 | 47 799 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 472 | 361 | 899 | 5 097 | 4 700 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -10 523 | -10 051 | -9 690 | -8 791 | -3 694 |
| Spolu majetok | 74 541 | 105 647 | 100 120 | 141 450 | 124 743 |
| Záväzky spolu | 79 592 | 7 039 | 8 861 | 21 317 | 19 910 |
| Vlastné imanie spolu | -5 051 | 98 608 | 91 259 | 120 133 | 104 833 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: INSTALL TRADE, s.r.o.
Prehľad
INSTALL TRADE, s.r.o. (IČO 50425781) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Kuzmice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 799 €, čo je o 61,1 % menej ako rok predtým (122 762 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 0,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 700 € (9,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 919 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 124 743 € a vlastné imanie 104 833 € (miera samofinancovania 84,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.