Projector services s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 49 637 | 41 243 | 38 304 | 28 864 | 21 291 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 783 | 2 120 | 1 602 | 2 197 | 3 123 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 298 | 6 081 | 8 201 | 9 803 | 12 001 |
| Spolu majetok | 13 050 | 21 068 | 19 786 | 20 012 | 25 496 |
| Záväzky spolu | 1 969 | 7 867 | 4 983 | 3 012 | 5 372 |
| Vlastné imanie spolu | 11 081 | 13 201 | 14 803 | 17 000 | 20 124 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Projector services s.r.o.
Prehľad
Projector services s.r.o. (IČO 50443330) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Rozhanovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 291 €, čo je o 26,2 % menej ako rok predtým (28 864 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 123 € (14,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 661 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 496 € a vlastné imanie 20 124 € (miera samofinancovania 78,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.