ACB ltd s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 385 000 | 410 850 | 590 380 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 2 106 | 8 353 | 35 249 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -724 | -724 | 882 | 9 235 |
| Spolu majetok | 4 276 | 46 942 | 131 955 | 174 543 |
| Záväzky spolu | 0 | 40 560 | 117 220 | 124 559 |
| Vlastné imanie spolu | 4 276 | 6 382 | 14 735 | 49 984 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ACB ltd s. r. o.
Prehľad
ACB ltd s. r. o. (IČO 50447009) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pranie a chemické čistenie textilných a kožušinových výrobkov (SK NACE 9610).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 590 380 €, čo je o 43,7 % viac ako rok predtým (410 850 €). Od roku 2020 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 23,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2022 bol 35 249 € (6,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 174 543 € a vlastné imanie 49 984 € (miera samofinancovania 28,6 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.