Hankuper s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 255 959 | 150 988 | 173 591 | 181 405 | 230 713 | 241 823 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 336 |
| Spolu majetok | 255 959 | 150 988 | 173 591 | 181 405 | 230 713 | 270 159 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 129 611 | 10 564 | 17 312 | 8 032 | 38 233 | 74 863 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 107 450 | 120 848 | 134 925 | 150 779 | 167 873 | 186 980 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 398 | 14 076 | 15 854 | 17 094 | 19 107 | 2 816 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 126 348 | 140 424 | 156 279 | 173 373 | 192 480 | 195 296 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 596 260 | 999 260 | 507 709 | 594 992 | 612 262 | 657 899 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 27 223 | 23 069 | 22 056 | 25 221 | 29 362 | 9 849 |
| EBITDA | 27 223 | 23 069 | 22 056 | 25 221 | 29 362 | 12 425 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 19 006 | 19 861 | 22 070 | 22 382 | 26 587 | 6 823 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 398 | 14 076 | 15 854 | 17 094 | 19 107 | 2 816 |
| Osobné náklady | 17 706 | 19 339 | 14 858 | 20 710 | 21 400 | 44 300 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 576 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Hankuper s.r.o.
Prehľad
Hankuper s.r.o. (IČO 50451618) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmluvné a iné stravovacie služby (SK NACE 5622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 657 899 €, čo je o 7,5 % viac ako rok predtým (612 262 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 16,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 816 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 44 300 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 270 159 € a vlastné imanie 195 296 € (miera samofinancovania 72,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.