Auto Import s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 17 020 | 39 850 | 128 046 | 121 097 | 158 350 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 356 | -207 | -7 253 | -24 314 | 906 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 502 | 858 | 652 | -6 602 | -30 916 |
| Spolu majetok | 20 858 | 651 | 24 685 | 53 066 | 93 449 |
| Záväzky spolu | 20 000 | 0 | 31 286 | 83 982 | 123 459 |
| Vlastné imanie spolu | 858 | 651 | -6 601 | -30 916 | -30 010 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Auto Import s. r. o.
Prehľad
Auto Import s. r. o. (IČO 50452495) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Batizovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 158 350 €, čo je o 30,8 % viac ako rok predtým (121 097 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 59,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 906 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-30 010 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.