Anatomic, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 135 408 € (48 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 535 748 | 669 617 | 866 439 | 833 160 | 891 499 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 25 875 | 3 697 | 50 855 | 6 040 | 114 402 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 196 729 | 222 605 | 226 117 | 276 857 | 147 489 |
| Spolu majetok | 356 063 | 365 722 | 392 634 | 410 590 | 478 793 |
| Záväzky spolu | 127 959 | 130 920 | 106 977 | 118 893 | 208 102 |
| Vlastné imanie spolu | 228 104 | 234 802 | 285 657 | 291 697 | 270 691 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 135 408 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Anatomic, s.r.o.
Prehľad
Anatomic, s.r.o. (IČO 50457161) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba športových potrieb (SK NACE 3230). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 8 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 891 499 €, čo je o 7,0 % viac ako rok predtým (833 160 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 114 402 € (12,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 36 813 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 478 793 € a vlastné imanie 270 691 € (miera samofinancovania 56,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.