PORHY Distribution s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 641 075 | 199 498 | 500 078 | 646 885 | 588 943 | 21 552 |
| Neobežný majetok spolu | 152 922 | 320 282 | 226 219 | 22 922 | 49 945 | 1 467 926 |
| Spolu majetok | 793 997 | 519 780 | 726 297 | 669 807 | 638 888 | 1 489 478 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 794 408 | 511 616 | 718 286 | 675 552 | 657 009 | 1 464 005 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -32 608 | -5 411 | 3 164 | 3 011 | -10 745 | -44 007 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 27 197 | 8 575 | -153 | -13 756 | -12 376 | 18 508 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 45 972 |
| Vlastné imanie spolu | -411 | 8 164 | 8 011 | -5 745 | -18 121 | 25 473 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 137 072 | 32 794 | 121 014 | 0 | 79 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 39 333 | 22 474 | 23 412 | -3 835 | -7 167 | -30 274 |
| EBITDA | 52 037 | 32 730 | 30 060 | -538 | -3 870 | -27 120 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 28 910 | 8 575 | 1 136 | -13 756 | -12 036 | 18 848 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 197 | 8 575 | -153 | -13 756 | -12 376 | 18 508 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 571 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 12 704 | 10 256 | 6 648 | 3 297 | 3 297 | 3 154 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: PORHY Distribution s. r. o.
Prehľad
PORHY Distribution s. r. o. (IČO 50459775) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 000 €, čo je o 6 229 % viac ako rok predtým (79 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 48,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 508 € (370 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 489 478 € a vlastné imanie 25 473 € (miera samofinancovania 1,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.