SAW spol. s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 34 069 € (19 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 269 445 | 408 609 | 541 560 | 622 351 | 662 060 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 161 | 20 820 | 72 281 | 176 833 | 199 058 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -36 574 | -38 272 | -19 982 | 2 888 | 145 652 |
| Spolu majetok | 88 382 | 196 085 | 256 969 | 351 111 | 486 332 |
| Záväzky spolu | 121 117 | 173 537 | 164 670 | 131 390 | 101 622 |
| Vlastné imanie spolu | -32 735 | 22 548 | 92 299 | 219 721 | 384 710 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 2 530 | 49 411 | 34 069 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: SAW spol. s.r.o.
Prehľad
SAW spol. s.r.o. (IČO 50470795) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Kalinkovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 30 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 662 060 €, čo je o 6,4 % viac ako rok predtým (622 351 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 199 058 € (30,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 60 490 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 486 332 € a vlastné imanie 384 710 € (miera samofinancovania 79,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.