BMTC, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 41 423 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 161 888 | 119 836 | 109 668 | 106 609 | 148 818 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 95 327 | 78 629 | 52 947 | 41 423 | 75 377 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 161 813 | 163 254 | 149 592 | 139 568 | 222 057 |
| Záväzky spolu | 60 986 | 79 125 | 91 145 | 92 645 | 141 180 |
| Vlastné imanie spolu | 100 827 | 84 129 | 58 447 | 46 923 | 80 877 |
| Vypočítané dividendy | 61 550 | 95 327 | 78 629 | 52 947 | 41 423 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BMTC, s.r.o.
Prehľad
BMTC, s.r.o. (IČO 50474081) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 148 818 €, čo je o 39,6 % viac ako rok predtým (106 609 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 75 377 € (50,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 133 259 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 222 057 € a vlastné imanie 80 877 € (miera samofinancovania 36,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.