Emercor s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 463 € (2 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 128 147 | 193 865 | 195 716 | 1 964 679 | 839 419 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 777 | 16 954 | 2 420 | 100 250 | 19 153 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 17 538 | 31 315 | 48 269 | 50 689 | 148 476 |
| Spolu majetok | 314 669 | 1 238 977 | 1 308 521 | 471 696 | 405 310 |
| Záväzky spolu | 278 019 | 1 185 373 | 1 252 497 | 315 422 | 232 346 |
| Vlastné imanie spolu | 36 650 | 53 604 | 56 024 | 156 274 | 172 964 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 463 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Emercor s.r.o.
Prehľad
Emercor s.r.o. (IČO 50476637) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 839 419 €, čo je o 57,3 % menej ako rok predtým (1 964 679 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 65,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 153 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 465 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 405 310 € a vlastné imanie 172 964 € (miera samofinancovania 42,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.