CD photo s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 78 128 | 133 016 | 149 577 | 211 877 | 201 240 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -798 | -306 | 5 047 | 22 941 | 1 101 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 486 | 4 688 | 4 382 | 9 429 | 32 370 |
| Spolu majetok | 23 992 | 20 701 | 18 475 | 48 053 | 48 980 |
| Záväzky spolu | 14 304 | 11 319 | 4 046 | 10 683 | 10 509 |
| Vlastné imanie spolu | 9 688 | 9 382 | 14 429 | 37 370 | 38 471 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: CD photo s. r. o.
Prehľad
CD photo s. r. o. (IČO 50480138) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 201 240 €, čo je o 5,0 % menej ako rok predtým (211 877 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 101 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 20 602 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 48 980 € a vlastné imanie 38 471 € (miera samofinancovania 78,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.