Edesa s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 234 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 15 335 | 41 | 898 | 6 653 | 13 530 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 558 | 14 | 193 | 3 469 | 9 775 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 753 | 558 | 572 | 765 | 0 |
| Spolu majetok | 11 824 | 6 072 | 6 299 | 10 676 | 16 715 |
| Záväzky spolu | 13 | 0 | 34 | 942 | 1 440 |
| Vlastné imanie spolu | 11 811 | 6 072 | 6 265 | 9 734 | 15 275 |
| Vypočítané dividendy | 50 000 | 5 753 | 0 | 0 | 4 234 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Edesa s.r.o.
Prehľad
Edesa s.r.o. (IČO 50481541) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Teplička nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 530 €, čo je o 103 % viac ako rok predtým (6 653 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 24,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 775 € (72,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 715 € a vlastné imanie 15 275 € (miera samofinancovania 91,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.