MATNEM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 653 € (95 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 10 053 | 42 301 | 106 487 | 106 487 | 104 223 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -820 | 682 | 4 653 | 4 653 | 3 261 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 708 | 112 | 232 | 232 | 232 |
| Spolu majetok | 4 888 | 5 915 | 11 121 | 11 121 | 9 453 |
| Záväzky spolu | 0 | 121 | 1 236 | 1 236 | 960 |
| Vlastné imanie spolu | 4 888 | 5 794 | 9 885 | 9 885 | 8 493 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 562 | 4 653 | 4 653 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MATNEM s.r.o.
Prehľad
MATNEM s.r.o. (IČO 50504941) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 104 223 €, čo je o 2,1 % menej ako rok predtým (106 487 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 261 € (3,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 7 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 200 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 453 € a vlastné imanie 8 493 € (miera samofinancovania 89,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.