DNG 1 s. r. o.Aktívna

IČO 50511386Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2016Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

239 093 €+30,0%
Tržby 2025
+120,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu17 33803 98555 64982 350147 469
Neobežný majetok spolu000016 001109 194
Spolu majetok17 33803 98555 64998 351256 663
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2 7049444 26052 32264 249214 133
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov7 8349 634-5 944-5 275-1 67328 602
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 800-15 5786693 60230 7758 428
Fondy a ostatné vlastné imanie—————500
Vlastné imanie spolu14 634-944-2753 32734 10242 530
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)4 6183104 000185 885183 847239 093
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 118-15 4367007 46846 48127 612
EBITDA2 118-15 4367007 46850 80550 380
Výsledok hospodárenia pred zdanením2 118-15 5786854 57539 24911 031
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 800-15 5786693 60230 7758 428
Osobné náklady00014 29633 11414 779
Odpisy00004 32422 768
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok12

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: DNG 1 s. r. o.

Prehľad

DNG 1 s. r. o. (IČO 50511386) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: povrchová úprava kovov (SK NACE 2551). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 239 093 €, čo je o 30,0 % viac ako rok predtým (183 847 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 120 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 428 € (3,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 779 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 256 663 € a vlastné imanie 42 530 € (miera samofinancovania 16,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

DNG 1 s. r. o. – IČO 50511386 — icoprofil.sk