T-set, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 3 226 € (5 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 36 811 | 57 178 | 75 439 | 71 209 | 83 353 | 91 857 |
| Neobežný majetok spolu | 29 036 | 22 065 | 14 710 | 7 355 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 65 847 | 79 243 | 90 149 | 78 564 | 83 353 | 91 857 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 934 | 6 026 | 4 682 | 13 993 | 12 241 | 1 566 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 32 840 | 54 413 | 67 716 | 42 333 | 50 469 | 62 386 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 21 573 | 13 304 | 12 251 | 16 738 | 15 143 | 22 405 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 59 913 | 73 217 | 85 467 | 64 571 | 71 112 | 90 291 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 53 965 | 48 953 | 51 407 | 52 583 | 57 206 | 55 175 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 25 481 | 17 036 | 15 722 | 21 418 | 17 997 | 24 977 |
| EBITDA | 25 481 | 24 391 | 23 077 | 28 773 | 25 352 | 24 977 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 25 392 | 16 946 | 15 638 | 21 334 | 17 901 | 24 893 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 21 573 | 13 304 | 12 251 | 16 738 | 15 143 | 22 405 |
| Osobné náklady | 9 326 | 10 003 | 9 895 | 2 022 | 12 277 | 11 163 |
| Odpisy | 0 | 7 355 | 7 355 | 7 355 | 7 355 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 37 634 | 8 602 | 3 226 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: T-set, s. r. o.
Prehľad
T-set, s. r. o. (IČO 50511726) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 55 175 €, čo je o 3,6 % menej ako rok predtým (57 206 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 405 € (40,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 163 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 91 857 € a vlastné imanie 90 291 € (miera samofinancovania 98,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.