Creative Industry s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 6 500 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 034 | 1 624 | 16 744 | 7 778 | 16 247 | 12 598 |
| Neobežný majetok spolu | 12 864 | 8 942 | 5 022 | 1 429 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 898 | 10 566 | 21 766 | 9 207 | 16 247 | 12 598 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 14 160 | 12 561 | 14 226 | 2 972 | 4 096 | 6 269 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -10 948 | -17 762 | -22 495 | -12 960 | -14 265 | -5 349 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 814 | -4 733 | 9 535 | -1 305 | 8 916 | 678 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 15 500 | 15 500 | 15 500 | 15 500 | 12 500 | 6 000 |
| Vlastné imanie spolu | 2 738 | -1 995 | 7 540 | 6 235 | 12 151 | 6 329 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 779 | 5 243 | 30 517 | 33 868 | 36 541 | 21 054 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 812 | -4 733 | 10 380 | -1 303 | 10 332 | 1 034 |
| EBITDA | -2 229 | -812 | 14 301 | 2 290 | 11 761 | 1 034 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 814 | -4 733 | 10 379 | -1 305 | 10 318 | 1 018 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 814 | -4 733 | 9 535 | -1 305 | 8 916 | 678 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 10 358 | 12 309 | 13 339 | 14 508 |
| Odpisy | 4 583 | 3 921 | 3 921 | 3 593 | 1 429 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Creative Industry s.r.o.
Prehľad
Creative Industry s.r.o. (IČO 50512862) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 054 €, čo je o 42,4 % menej ako rok predtým (36 541 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 41,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 678 € (3,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 508 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 598 € a vlastné imanie 6 329 € (miera samofinancovania 50,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.