A DEO MEDICAL s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 140 750 | 146 355 | 271 607 | 450 946 | 426 680 | 452 853 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 68 492 | 32 757 | 78 011 | 71 043 |
| Spolu majetok | 140 750 | 146 355 | 343 605 | 487 226 | 508 396 | 524 851 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 98 177 | 96 217 | 297 573 | 444 476 | 455 676 | 465 265 |
| Základné imanie | 8 000 | 8 000 | 8 000 | 8 000 | 8 000 | 8 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 287 | 32 173 | 31 479 | 34 832 | 31 550 | 36 372 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 886 | 7 565 | 3 353 | -3 282 | 4 822 | 12 014 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 400 | 2 400 | 3 200 | 3 200 | 3 200 | 3 200 |
| Vlastné imanie spolu | 42 573 | 50 138 | 46 032 | 42 750 | 47 572 | 59 586 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 66 379 | 204 669 | 462 740 | 542 036 | 583 528 | 774 430 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 25 535 | 11 174 | 10 771 | 5 915 | 13 969 | 22 436 |
| EBITDA | 25 535 | 11 174 | 13 749 | 41 650 | 47 736 | 44 999 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 24 198 | 10 117 | 5 319 | 1 118 | 8 865 | 17 269 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 886 | 7 565 | 3 353 | -3 282 | 4 822 | 12 014 |
| Osobné náklady | 2 766 | 13 084 | 54 477 | 57 992 | 126 190 | 225 835 |
| Odpisy | 0 | 0 | 2 978 | 35 735 | 33 767 | 22 563 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 7 459 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: A DEO MEDICAL s.r.o.
Prehľad
A DEO MEDICAL s.r.o. (IČO 50516426) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 8 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 774 430 €, čo je o 32,7 % viac ako rok predtým (583 528 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 63,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 014 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 225 835 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 524 851 € a vlastné imanie 59 586 € (miera samofinancovania 11,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.