AMC M-CARS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 604 € (28 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 521 | 10 380 | 13 347 | 14 809 | 15 327 | 13 877 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 521 | 10 380 | 13 347 | 14 809 | 15 327 | 13 877 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 105 | 636 | 613 | 406 | 591 | 729 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 159 | 2 288 | 4 499 | 7 341 | 8 925 | 6 638 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 136 | 2 328 | 2 991 | 1 668 | 334 | 1 016 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 121 | 128 | 244 | 394 | 477 | 494 |
| Vlastné imanie spolu | 7 416 | 9 744 | 12 734 | 14 403 | 14 736 | 13 148 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 263 | 9 983 | 13 639 | 10 873 | 10 090 | 9 844 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 261 | 2 831 | 3 603 | 2 046 | 758 | 1 470 |
| EBITDA | 261 | 2 831 | 3 603 | 2 046 | 758 | 1 470 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 154 | 2 739 | 3 519 | 1 962 | 674 | 1 356 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 136 | 2 328 | 2 991 | 1 668 | 334 | 1 016 |
| Osobné náklady | 805 | 805 | 805 | 805 | 1 487 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 604 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AMC M-CARS, s.r.o.
Prehľad
AMC M-CARS, s.r.o. (IČO 50517228) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 9 844 €, čo je o 2,4 % menej ako rok predtým (10 090 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 24,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 016 € (10,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 877 € a vlastné imanie 13 148 € (miera samofinancovania 94,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.