EKOLUS, spol. s r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 44 659 | 58 614 | 69 983 | 92 716 | 109 997 | 141 231 |
| Neobežný majetok spolu | 1 065 | 531 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 46 082 | 59 433 | 73 943 | 99 294 | 113 167 | 143 734 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 170 | 5 711 | 7 005 | 9 381 | 1 336 | 1 045 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 871 | 34 412 | 48 221 | 61 438 | 84 414 | 106 331 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 14 541 | 13 810 | 13 217 | 22 975 | 21 917 | 30 858 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 39 912 | 53 722 | 66 938 | 89 913 | 111 831 | 142 689 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 045 | 40 582 | 46 566 | 46 058 | 44 687 | 48 461 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 17 818 | 17 194 | 17 876 | 28 214 | 27 072 | 34 905 |
| EBITDA | 18 352 | 17 728 | 18 407 | 28 214 | 27 072 | 34 905 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 17 735 | 17 103 | 17 773 | 28 223 | 26 968 | 34 804 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 541 | 13 810 | 13 217 | 22 975 | 21 917 | 30 858 |
| Osobné náklady | 4 894 | 4 889 | 4 893 | 4 876 | 4 930 | 4 939 |
| Odpisy | 534 | 534 | 531 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: EKOLUS, spol. s r. o.
Prehľad
EKOLUS, spol. s r. o. (IČO 50518127) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 48 461 €, čo je o 8,4 % viac ako rok predtým (44 687 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 30 858 € (63,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 939 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 143 734 € a vlastné imanie 142 689 € (miera samofinancovania 99,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.