AGLA - stavebná obchodná spoločnosť, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 070 | 22 063 | 23 820 | 42 458 | 7 734 | 62 421 |
| Neobežný majetok spolu | 11 611 | 1 376 | 0 | 33 515 | 23 203 | 12 890 |
| Spolu majetok | 14 857 | 23 439 | 23 820 | 75 973 | 30 946 | 75 311 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 868 | 5 153 | 2 377 | 53 378 | 27 316 | 71 786 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 516 | 4 989 | 13 286 | 16 442 | 17 595 | -1 370 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 527 | 8 297 | 3 157 | 1 153 | -18 965 | -105 |
| Vlastné imanie spolu | 9 989 | 18 286 | 21 443 | 22 595 | 3 630 | 3 525 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 145 452 | 272 129 | 216 246 | 122 020 | 65 433 | 176 020 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -11 109 | 9 684 | 3 733 | 1 348 | -17 923 | 1 438 |
| EBITDA | -217 | 19 919 | 5 109 | 9 083 | -7 610 | 11 751 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -11 527 | 9 459 | 3 528 | 1 288 | -18 005 | 855 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 527 | 8 297 | 3 157 | 1 153 | -18 965 | -105 |
| Osobné náklady | 2 009 | 0 | 233 | 0 | 0 | 14 |
| Odpisy | 10 892 | 10 235 | 1 376 | 7 735 | 10 313 | 10 313 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AGLA - stavebná obchodná spoločnosť, s.r.o.
Prehľad
AGLA - stavebná obchodná spoločnosť, s.r.o. (IČO 50524089) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Spišský Štvrtok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: murovanie a murárske práce (SK NACE 4391).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 176 020 €, čo je o 169 % viac ako rok predtým (65 433 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 105 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 75 311 € a vlastné imanie 3 525 € (miera samofinancovania 4,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.