RL Finance s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 112 | 5 515 | 6 865 | 8 615 | 13 704 | 22 920 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 485 | 5 515 | 7 238 | 8 988 | 14 077 | 23 293 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 030 | 2 918 | 4 514 | 5 566 | 7 001 | 11 211 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 382 | -2 545 | -2 403 | -2 276 | -1 577 | 1 710 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 163 | 142 | 127 | 698 | 3 653 | 5 007 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 365 |
| Vlastné imanie spolu | 2 455 | 2 597 | 2 724 | 3 422 | 7 076 | 12 082 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 1 000 | 1 300 | 1 300 | 5 000 | 10 500 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 243 | 27 | -7 | 700 | 4 400 | 7 438 |
| EBITDA | -1 243 | 27 | -7 | 700 | 4 400 | 7 438 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 163 | 179 | 161 | 884 | 4 624 | 6 338 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 163 | 142 | 127 | 698 | 3 653 | 5 007 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RL Finance s.r.o.
Prehľad
RL Finance s.r.o. (IČO 50524321) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 500 €, čo je o 110 % viac ako rok predtým (5 000 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 007 € (47,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 23 293 € a vlastné imanie 12 082 € (miera samofinancovania 51,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.