KVIETOK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 132 444 | 149 474 | 178 504 | 251 405 | 265 404 | 309 346 |
| Neobežný majetok spolu | 55 496 | 37 398 | 19 300 | 5 164 | 70 302 | 42 671 |
| Spolu majetok | 187 940 | 186 872 | 197 804 | 256 569 | 335 706 | 352 017 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 77 740 | 48 253 | 22 425 | 42 872 | 79 296 | 49 577 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 68 149 | 105 200 | 133 619 | 170 379 | 208 197 | 250 910 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 37 051 | 28 419 | 36 760 | 37 818 | 42 713 | 46 030 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 110 200 | 138 619 | 175 379 | 213 697 | 256 410 | 302 440 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 157 237 | 162 543 | 177 860 | 215 135 | 231 640 | 228 969 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 46 991 | 38 210 | 48 218 | 50 901 | 57 805 | 58 790 |
| EBITDA | 55 618 | 56 308 | 66 316 | 66 196 | 67 842 | 86 421 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 46 864 | 35 974 | 46 532 | 47 871 | 54 067 | 58 265 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 37 051 | 28 419 | 36 760 | 37 818 | 42 713 | 46 030 |
| Osobné náklady | 42 290 | 43 317 | 48 044 | 59 920 | 74 241 | 78 022 |
| Odpisy | 8 627 | 18 098 | 18 098 | 15 295 | 10 037 | 27 631 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KVIETOK s.r.o.
Prehľad
KVIETOK s.r.o. (IČO 50547453) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 10 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 228 969 €, čo je o 1,2 % menej ako rok predtým (231 640 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 46 030 € (20,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 78 022 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 352 017 € a vlastné imanie 302 440 € (miera samofinancovania 85,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.