ŠTIBOR Trans, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 86 406 | 40 084 | 15 132 | 32 258 | 61 548 | 82 018 |
| Neobežný majetok spolu | 343 574 | 297 438 | 250 692 | 154 073 | 75 277 | 6 200 |
| Spolu majetok | 429 980 | 337 522 | 265 824 | 186 331 | 136 825 | 88 218 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 483 718 | 349 811 | 303 651 | 203 696 | 201 438 | 218 360 |
| Základné imanie | 15 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 | 55 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -11 995 | -69 238 | -67 789 | -93 327 | -72 865 | -120 113 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -57 243 | 1 449 | -25 538 | 20 462 | -47 248 | -65 529 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -53 738 | -12 289 | -37 827 | -17 365 | -64 613 | -130 142 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 495 050 | 540 093 | 559 193 | 321 052 | 157 937 | 170 985 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -51 404 | 9 199 | -21 424 | 26 063 | -45 603 | -64 405 |
| EBITDA | 59 459 | 55 334 | 61 523 | 69 390 | 33 193 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -57 243 | 1 449 | -25 538 | 20 462 | -46 288 | -64 569 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -57 243 | 1 449 | -25 538 | 20 462 | -47 248 | -65 529 |
| Osobné náklady | 85 243 | 89 302 | 84 887 | 49 698 | 36 786 | 38 559 |
| Odpisy | 110 863 | 46 135 | 82 947 | 43 327 | 78 796 | 64 405 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ŠTIBOR Trans, s.r.o.
Prehľad
ŠTIBOR Trans, s.r.o. (IČO 50559591) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 55 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 170 985 €, čo je o 8,3 % viac ako rok predtým (157 937 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 19,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 65 529 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 38 559 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-130 142 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.