MICHAL CARS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 6 119 | 5 983 | 7 860 | 10 686 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 119 | 5 983 | 7 860 | 10 686 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 869 | 869 | 733 | 2 193 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -136 | 1 537 | 2 826 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 250 | 250 | 327 |
| Vlastné imanie spolu | 6 119 | 5 983 | 7 520 | 10 346 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 9 656 | 9 193 | 8 832 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -136 | 1 877 | 3 166 |
| EBITDA | — | -136 | 1 877 | 3 166 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -136 | 1 877 | 3 166 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -136 | 1 537 | 2 826 |
| Osobné náklady | — | 710 | 678 | 816 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MICHAL CARS s.r.o.
Prehľad
MICHAL CARS s.r.o. (IČO 50577140) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Turňa nad Bodvou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 832 €, čo je o 3,9 % menej ako rok predtým (9 193 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 826 € (32,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 816 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 686 € a vlastné imanie 10 346 € (miera samofinancovania 96,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.