NO MONDAY´S s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 162 | 11 262 | 10 991 | 9 462 | 8 911 | 10 525 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 162 | 11 262 | 10 991 | 9 462 | 8 911 | 10 525 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 429 | 4 683 | 3 924 | 2 140 | 2 632 | 1 016 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -131 | 233 | 1 079 | 1 567 | 1 822 | 779 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 660 | 846 | 488 | 255 | -1 043 | 3 230 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 204 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 733 | 6 579 | 7 067 | 7 322 | 6 279 | 9 509 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 480 | 30 063 | 36 017 | 41 164 | 42 067 | 36 221 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 864 | 1 085 | 659 | 427 | -580 | 3 692 |
| EBITDA | 864 | 1 085 | 659 | 427 | -580 | 3 692 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 777 | 1 001 | 574 | 335 | -678 | 3 594 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 660 | 846 | 488 | 255 | -1 043 | 3 230 |
| Osobné náklady | 805 | 781 | 805 | 781 | 811 | 811 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: NO MONDAY´S s.r.o.
Prehľad
NO MONDAY´S s.r.o. (IČO 50580515) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Ilava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 36 221 €, čo je o 13,9 % menej ako rok predtým (42 067 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 230 € (8,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 525 € a vlastné imanie 9 509 € (miera samofinancovania 90,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.