FV & FERIŠ, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 304 | 18 797 | 18 631 | 17 986 | 17 986 | 17 986 |
| Neobežný majetok spolu | 2 995 | 2 995 | 2 995 | 2 995 | 2 995 | 2 995 |
| Spolu majetok | 22 299 | 21 792 | 21 626 | 20 981 | 20 981 | 20 981 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 441 | 1 165 | 455 | 0 | 340 | 680 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 702 | 9 858 | 10 627 | 11 171 | 10 981 | 10 641 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 156 | 769 | 544 | -190 | -340 | -340 |
| Vlastné imanie spolu | 19 858 | 20 627 | 21 171 | 20 981 | 20 641 | 20 301 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 47 500 | 15 160 | 21 690 | 15 690 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 647 | 1 014 | 750 | -80 | 0 | 0 |
| EBITDA | 2 647 | 1 014 | 750 | -80 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 537 | 904 | 640 | -190 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 156 | 769 | 544 | -190 | -340 | -340 |
| Osobné náklady | 1 954 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: FV & FERIŠ, s.r.o.
Prehľad
FV & FERIŠ, s.r.o. (IČO 50587137) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Láb. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 981 € a vlastné imanie 20 301 € (miera samofinancovania 96,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.