HB Reavis Group a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 27 566 404 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 15 371 898 | 17 669 099 | 12 000 372 | 6 392 772 | 2 807 574 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 926 653 | 2 438 613 | 1 314 525 | -30 415 647 | 5 543 775 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 285 635 | 394 683 | 211 367 | 1 458 490 | -229 178 |
| Spolu majetok | 35 466 423 | 38 503 106 | 31 384 926 | 42 803 150 | 20 114 310 |
| Záväzky spolu | 4 081 230 | 2 287 245 | 2 435 604 | 4 945 147 | 4 278 851 |
| Vlastné imanie spolu | 31 385 193 | 36 215 014 | 28 949 322 | 37 858 003 | 15 835 374 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 2 621 929 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok18
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: HB Reavis Group a. s.
Prehľad
HB Reavis Group a. s. (IČO 50588427) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 5 členov. Základné imanie je 6 820 820 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 807 574 €, čo je o 56,1 % menej ako rok predtým (6 392 772 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 29,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 543 775 € (197 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 601 812 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 114 310 € a vlastné imanie 15 835 374 € (miera samofinancovania 78,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.